Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 stycznia 2017

Poduszka worek obijacz odbojnki marynistyczny marynarski płótno żeglarskie

Inne

Opis:

Witam,

Oferuję Państwu
Unikatowe dekoracyjne poduszki, wykonane z płótna żeglarskiego utrzymana w najbardziej obecnie pożądanym marynistycznym stylu.

Poducha w kształcie worka żeglarskiego, uzupełni wnętrze utrzymane w klimacie marynarskim oraz ociepli wizerunek każdego mieszkania. Ciekawie będą wyglądały ułożone na meblach na tarasie przynosząc wspomnienia wakacji….. Może też stanowić interesujący dodatek wystroju wnętrza knajpki.

Dekoracyjna poduszka, została wykonana z materiału pozyskanego w procesie recyklingu z płótna żeglarskiego. Widoczne są ślady używania, przetarcia, zmiany w kolorze, czy też rdzawe przebarwienia. Materiał odpowiednio wyczyszczony i odświeżony. Design i ekologia w jednym.

Poduszki są nowe, ale dzięki wykorzystaniu płótna żeglarskiego wyglądają jak postarzane, przecierane, przybrudzone, zgodnie z obecnymi trendami i modą.

Proszę spojrzeć na podobne poduszki płótna żeglarskiego z recyklingu, jakie można obecnie kupić w cenie …. po 235zlhttp://www.malabelle.pl/tkaniny/poduszki_poszewki/poducha_saltburn.html

Każdy worek marynarski, poduszka jest inna i niepowtarzalna, na tym polega cały ich urok.

Poduszka w kształcie worka marynarskiego posiada mięciutkie wypełnienie, na szczycie metalowy decoring z przewiązanym jutowym sznurkiem, dzięki czemu poduszkę można też powiesić na ścianie czy belce. Jej podłużny kształt sprawia, że może służyć za wygodny podgłówek.

Może też, powieszona na klamce lub postawiona na podłodze służyć jako odbojnik lub obijacz do drzwi, stoper chroniący ścianę przed obiciem.

Wymiary worka: 50cmx30cm

Posiadam więcej worków - poduszek – w razie potrzeby proszę o kontakt.

Moliwy odbior osobisty w Serocku i w Warszawie oraz wysylka


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...