Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 marca 2021

Generator ozonu 10000 mg 10 g ozonator odgrzybianie

Inne

Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest urządzenie generujące ozon /bardzo wysoka wydajność i wysokie realne stężenie produkowanego ozonu tj. 7gramów/h ozonu z generatora/. Urządzenie montowane w Polsce.

Wysokiej jakości generator ozonu za przystępną cenę.

Uwaga - po co przepłacać? Stężenie ozonu 10g jest pełni wystarczając stężenie do wielu zastosowań zarówno domowych jak i przemysłowych (biorąc pod uwagę możliwość cyklicznego stosowania generatora a przede wszystkim bardzo krótki czas rozpadu ozonu do postaci tlenu).

SZYBKA WYSYŁKA (możliwa nawet tego samego dnia)!

Zastosowanie: DEZYNFEKCJA /ZWALCZA ROZTOCZA, BAKTERIE/, ODŚWIEŻANIE POWIETRZA, ODŚWIEŻANIE UBRAŃ, ODGRZYBIANIE /m.in klima w aucie/ etc. 100% SKUTECZNOŚĆ.

Urządzenia własnej produkcji montowane w Polsce (około 10 lat doświadczenia z ozonem, setki uruchomionych realizacji w oparciu o różne przetwornice i generatory), konstrukcja oparta na trwałych i sprawdzonych komponentach - przy prawidłowym użytkowaniu można osiągnąć wieloletnią sprawność urządzenia.

Do zalet prezentowanego rozwiązania należą:

- kompaktowa obudowy, niewielkie rozmiary-wymiar ok. 90x140x160 mm (przy generowanym stosunkowo dużym stężeniu ozonu) pozwalają m.in.na umieszczenie urządzenia wszędzie tam gdzie nadmiarowo duże ozonatory się zwyczajnie nie mieszczą.

- nawiew skierowany jest w płaszczyźnie pionowej (do góry) co potencjalnie przyspiesza i zwiększa obszar równomiernego oddziaływania "chmury ozonowej" w dezynfekowanym środowisku- pomieszczeniu (ozon jest blisko 2 razy cięższy od powietrza!).

Parametry urządzenia:

- generator oparty na przetworniku o deklarowanej wydajności 10000mg ozonu/h

- moc znamionowa urządzenia 110 W

-napięcie zasilania 230V, 50 Hz.

Parametry wentylatora:

- przepływ powietrza do 66 m3/h (wartość max)

- ok 1000-1200 obr/min

Obudowa metalowa, malowana proszkowo, włącznik na przewodzie zasilającym lub w obudowie urządzenia. Urządzenie zabezpieczone bezpiecznikiem. Rzeczywisty wygląd jak na zdjęciu (zdjęcia bez retuszu).

W komplecie skrócona instrukcja użytkowania.Sprzedaż limitowana (ograniczona ilość). Brak oryginalnego opakowania.

Uwaga- możliwa sprzedaż wersji z przystawką do sterowania:

a) timerem sterującym pracą generatora ozonu przez internet (wi-fi), aplikacja na smartfon- dopłata 100 pln

b) timerem analogowym ustawianym manualnie- dopłata 50 pln.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...