Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 listopada 2020

Wieszak drewniany, prowansalski, vintage, rustykalny, kuchenny, półka, niepowtarzalny, rękodzieło.

Inne

Opis:

Wieszak został wykonany z drewna sosnowego wysokiej jakości. Wieszak jest pomalowany specjalną ekologiczną farbą. Całość ostatecznie jest zawoskowana woskiem do drewna. Taki sposób wykończenia mebelka zapewnia mu długowieczność. Jest doskonale gładki i przyjemny w dotyku.

Wieszak posiada 2 półki ok. 13 i 9 cm głębokie oraz 4 oryginalne, rustykalne haczyki oraz mocowania do powieszenia na ścianę.

Wieszak jest praktyczny i bardzo wygodny - w tym przypadku służy jako wieszak kuchenny, pomocny do parzenia kawy, herbaty, jednakże można wykorzystać go do wielu innych celów; np. do przedpokoju.

Mebelek niepowtarzalny, nadaje uroku miejscu, w którym zawiśnie.

Cena mebelka nie obejmuje haczyków, gdyż są kupowane pod dane zamówienie. Jeśli będziesz zainteresowany takim wieszakiem otrzymasz link do strony internetowej, na której dokonasz wyboru haczyków,które zostaną zamówione zgodnie z Twoim wyborem. Cena zakupu tych okuć zostanie doliczona do ceny wieszaka - zgodnie z dowodem zakupu.

Oczywiście wymiary, sposób wykończenia mebelka, styl, treść i rodzaj czcionki napisów - zgodnie z życzeniem klienta, a może masz swój pomysł na taki wieszak, przedstaw go nam, a postaramy się go wykonać.

W zestawie można zakupić skrzynię, która jest widoczna na zdjęciach oraz jest również na jednej z naszych ofert, oczywiście nie musi być podwójna i o takich wymiarach i wyglądzie , wszystko jest do ustalenia.

Zapraszamy.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...