Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 25 lutego 2021

Wieszak kuchenny, drewniany.

Inne

Opis:

Wieszak został wykonany z drewna sosnowego wysokiej jakości, które zostało postarzone, a następnie pomalowany impregnatem. Całość ostatecznie została zawoskowana woskiem do drewna.Taki sposób wykończenia mebelka zapewnia mu długowieczność, uwydatnienie pięknej struktury drewna. Jest doskonale gładki i przyjemny w dotyku.

Wieszak posiada półkę ok 12 cm głęboką oraz 6 oryginalnych, rustykalnych, nietuzinkowych haków oraz mocowania do powieszenia na ścianę.

Wieszak jest praktyczny i bardzo wygodny - w tym przypadku służy jako wieszak kuchenny, pomocny do parzenia kawy, herbaty, jednakże można wykorzystać go do wielu innych celów; np. do przedpokoju.

Mebelek niepowtarzalny, nadaje uroku miejscu, w którym zawiśnie.

Cena mebelka nie obejmuje haczyków, gdyż są kupowane pod dane zamówienie. Jeśli będziesz zainteresowany takim wieszakiem otrzymasz link do strony internetowej, na której dokonasz wyboru haczyków,które zostaną zamówione zgodnie z Twoim wyborem. Cena zakupu tych okuć zostanie doliczona do ceny wieszaka - zgodnie z dowodem zakupu. Oczywiście możesz na własną rękę kupić ( z dowolnego źródła) haczyki na mój adres, bądź samemu je zmontować.

Oczywiście wymiary, kolor, sposób wykończenia mebelka - zgodnie z życzeniem klienta, a może masz swój pomysł na taki wieszak, przedstaw go nam a postaramy się go wykonać.

Zapraszam.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...