Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 kwietnia 2021

Skrzynia drewniana, stolik kawowy opalony z nadrukami

Inne

Opis:

Rękodzieło. Przedmiotem oferty jest niepowtarzalna skrzynia, która może służyć jako stolik kawowy, ława (szer. 60, wys. 45, gł. 43).
Skrzynia wykonana jest z palonego drewna sosnowego, pomalowana na biało - farbą kredową, następnie przetarta (co daje efekt postarzenia) i ostatecznie polakierowana. Elementy ciemne są tylko palone i polakierowane. Motyw nadruków jest poglądowy-może być na życzenie klienta (zainteresowanym, przed dokonaniem zakupu możemy przedstawić dostępne motywy w stylu vintage i prowansalskim).
Skrzynia posiada otwierane wieko, przez co staje się meblem bardzo funkcjonalnym - może służyć do przechowywania wielu różnych przedmiotów.
Mebel wykonany jest ręcznie, bardzo solidnie - skręcany i klejony. Nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu. Jest to mebelek nowy, wykonywany na zamówienie.
Oczywiście wymiary, kolory, treść nadruków-ich wygląd, sposób wykończenia na życzenie kupującego. Skrzynia może zostać postarzona poprzez szczotkowanie (co również uwydatnia strukturę drewna).

Cena jest zależna od wymiarów i sposobu wykończenia skrzyni. Zapraszam.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...