Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 3 marca 2021

Regał drewniany rustykalny, półka drewniana, regał loftowy.

Szafki kuchenne

Opis:

Rękodzieło, niepowtarzalny zestaw został wykonany z drewna sosnowego wysokiej jakości, które zostało postarzone, a następnie w specjalny sposób "potraktowane" ogniem. Całość ostatecznie została zawoskowana woskiem do drewna.Taki sposób wykończenia mebelka zapewnia mu długowieczność, uwydatnienie pięknej struktury drewna i niepowtarzalny kolor. Jest doskonale gładki i przyjemny w dotyku.

Zestaw składa się z regału oraz dwóch półek. Elementy nie są połączone ze sobą, co daje możliwość dowolnej konfiguracji na ścianie. Oczywiście możemy takowe lub inne zainstalować, możemy ponadto umieścić stylowe haczyki zgodnie z sugestią kupującego.

Zestaw jest praktyczny i bardzo wygodny - szczególnie w przypadku małej kuchni, pomocny do parzenia kawy, herbaty, do przechowywania potrzebnych w kuchni przedmiotów. Jednakże można wykorzystać go do innych pomieszczeń; np. do przedpokoju jak również pokoju dziecinnego.

Mebelek niepowtarzalny, nadaje uroku miejscu, w którym zawiśnie.

Cena mebelka nie obejmuje relingów metalowych czy ewentualnych haczyków, gdyż są kupowane pod dane zamówienie. Jeśli będziesz zainteresowany takim zestawem, otrzymasz link do strony internetowej, na której możesz dokonać wyboru stylowych unikalnych relingów bądź haczyków, które zostaną zamówione zgodnie z Twoim wyborem. Cena zakupu tych okuć zostanie doliczona do ceny zestawu - zgodnie z dowodem zakupu. Rzecz jasna możesz dokonać zakupu mebelka bez ww. "galanterii metalowej"

Oczywiście wymiary, ilość części składowych, wchodzących w niniejszy zestaw, sposób wykończenia mebelka - zgodnie z życzeniem klienta, a może masz swój pomysł na taki zestaw, przedstaw go nam, a postaramy się go wykonać. Pod półkami możemy wyfrezować rowek na taśmę led i - jeśli będzie takie życzenie klienta - zamontować podświetlenie półek.

Zapraszam.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...